Pinnstolar
2015-09-05
326186
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PINNSTOLAR, 6 st snarlika, 1900-talets början, bemålade
Smärre skador, lagningar och färgbortfall