Bojan famille noir Kina
2015-09-10
326184
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille noir samt medaljonger med lotusblommor resp pioner, höjd ca 18 cm
smärre slitage