Cecilia Haupt oljemålning
2015-09-05
326160
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): Landskap, monogramsignerad CH, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på duk, ca 20 x 20 cm, oramad