Fiskbassäng Kina
2015-09-05
326147
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FISKBASSÄNG, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, motiv av flodlandskap, höjd 41, diameter ca 46 cm
Livoch botten med lagning