Ljuskrona
2015-09-04
326122
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, behängd med olikslipade prismor, stomme i patinerad mässing, för 6 ljus, elektrifierad, höjd ca 60 cm
Bruksslitage