Skedar och bestick silver
2015-09-04
326115
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 3 st, S:t Petersburg 1838, SKEDAR, 7 st, olika modeller, BESTICK, silver, 7 st, olika modeller mm, total vikt ca 518 g
Slitage, delvis med gravyr, delvis med bucklor