Roberto matta färgetsning
2015-09-04
326094
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, färgetsning, signerad, 57/100, ca 29,5x21,5 cm