Roland Svensson
2015-09-04
326065
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsbild, signerad Roland S, 108/200, färglitografi, ca 42x29 cm