Erik Jerken oljemålning
2015-09-04
326028
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK JERKEN (1898-1947): Spegling vid bro, olja på duk, signerad Jerken 1937, ca 65x49 cm
Duklagning