Bestick silver
2015-09-04
326024
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BESTICK, 12 dlr, silver, 1800-tal, modell engelsk snäck, bestående av: 6 matskedar, 6 kaffeskedar, total vikt ca 540 g, i etui
Monogramstämplade