Axel Olson färglitografi
2015-09-04
326015
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): "Rosor", signerad och numrerad Axel Olson 65/350, färglitografi, ca 36x48 cm