James Coignard carborundum
2015-09-04
326012
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad XII/XV, färgcarborundum, ca 52x65 cm