Antoni Clavé färglitografi
2015-09-04
326007
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANTONI CLAVÉ (1913-2005): Komposition, signerad och numrerad Clavé 29/100, utgiven av L´ Oeuvre Gravée, Zürich och med deras blindstämpel, ca 52x70 cm