AyinashThaker Indien blandteknik
2015-09-03
325972
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AYINASH THAKER (Indien, 1900-tal): "Chitra Koot", signerad och daterad -81, blandteknik, ca 90x90 cm