Skedar
2015-09-03
325968
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 7 st., silver, 17/1800-tal, olika städer bl a Stockholm och Säter, vikt ca 340 g
Slitage, gravyrer