Oidentifierad konstnär madonnan med barnet
2015-09-03
325966
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Madonna med barn, olja på duk, ca 70 x 57 cm
Ytskador och krackeleringar