Madeleine Pyk liotgrafi
2015-09-03
325832
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm