Vattentunna 1800-tal koppar
2015-09-03
325762
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VATTENTUNNA, 1800-talets andra hälft, bukformad, koppar, mässingshandtag, 3 fötter i smide, höjd 72, diameter ca 41 cm
En smidesfot med skador