Joan Miró färglitografi
2015-09-02
325572
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOAN MIRO (1883-1983), efter: Graphismes, färglitografi, signerad och numrerad Miró 243/300, tryckt på Arches papper. Editerad av Maeght, Paris (blindstämpel), 39x85 cm