Speglar
2015-09-02
325566
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGLAR, 1 par, 1900-tal, förgyllda, dekor av pastellage, fasettslipade glas, ca 64x40 cm
Pastellage med skador