Axel Olson färglitografi
2015-09-02
325493
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986), strandbild med surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, 3/260, färglitografi, 21x65 cm
Något gulnad