Hans Erik Eriksson oljemålning
2015-08-31
325363
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997), Vårlandskap med bäck, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 60x49 cm