Byrå rokoko
2015-09-01
325323
| Klubbat belopp | 17 000 SEK |
| Utropspris | 20 000 SEK |
BYRÅ, rokoko, fanérad i alm, förgyllda beslag, bakstycket märkt "O Eschelasen (?) gift 1820, Skårby", höjd ca 78, 82x39 cm
Nyckel saknas, smärre fanérskador och sprickor