Edward Hald
2015-09-18
325283
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EDWARD HALD, vas, Orrefors, Fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad ORREFORS Graal nr 1304 H, Edward Hald, höjd ca 11 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Bruksslitage, repor