Spegel svensk empire
2015-08-31
325277
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1800-talets första hälft, svensk empire, förgylld och bemålad, dekor av pastellage, ca 65x37 cm
Smärre skador