Ingeborg Lundin vas
2015-09-16
325275
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INGEBORG LUNDIN, vas, Orrefors, signerad Orrefors Expo D 200-64 Ingeborg Lundin, underfånf i gult, höjd ca 14 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Smärre slitage, tillverningsdefekt