Vetri Murano figurin
2015-09-11
325274
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VETRI, MURANO, figurin, Italien, kyssande par, signerad R. Anatatra, etikettmärkt, lila glas, höjd ca 31 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Bruksslitage