Jacques Villon färglitografi
2015-08-30
325183
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), Komposition, signerad Jacques Villon, onumrerad, färglitografi, 27,5x46 cm