Appliquer 1 par förgylld brons 1800-tal
2015-08-30
325177
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, för två ljus, förgylld brons, 1800-tal, i form av Prinsen av Wales fjädrar, dekor av lejonmaskaron och pärlstav, hängande prismor, höjd 19 cm
Prismor saknas, ytan anfrätt