Antoni Tàpies färglitografi
2015-08-30
325169
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANTONI TAPIES (Spanien, 1923-2012), Catalunya, signerad och numrerad Tapies 25/150, färglitografi, 66x54 cm
Gulnad, passepartout missfärgad av fukt