Oidentifierad konstnär 1900-tal
2015-10-01
325165
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Blomsterstilleben, otydlig signerad, olja på duk uppfäst på pannå, 39 x 29 cm
Pannå skev