Färglitografi Peter Dahl
2015-08-30
325152
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL, figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Peter Dahl -85, 346/450, bildstorlek 53 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram