Champagnestrutar
2015-08-30
325151
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLASSERVIS, 38 dlr, 1900-talets andra hälft, rutdekor, bestående av: 15 vinglas, 11 starkvinsglas, 11 champagnestrutar, vas
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg