Gipsrelief
2015-08-30
325147
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GIPSRELIEF, efter Sergel, kvinnobyst, diameter 67 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Nagg, skador