Bokaskåp
2015-08-30
325146
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, i rot och valnötsfanér, höjd 225, 104x50 cm, nyckel finns
Skador och lagningar