Väggapplicker gustaviansk stil
2015-08-30
325133
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, för två ljus vardera, elektrifierade, höjd 52 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg