Matbord England
2015-08-30
325120
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, England, höjd 76, 173x137 cm, 2 iläggsskivor med sarg a 50 cm
Ytskador