Äldre vagn
2015-08-30
325040
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAGN, 1800-tal, senare bemålad, höjd 82, längd 93 cm
Proveniens: Skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Skador