Skrivskåp gråmålat
2015-08-30
325034
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVSKÅP, 1700/1800-tal, provinsarbete, bemålat, med lådinredning, höjd 191, 111x52 cm, nyckel finns
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Renoverat och kompletterat