Spegel barockstil
2015-08-29
324983
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1900-talets första hälft, barockstil, skuret delvis bemålat trä, dekor med puttisar, 67 x 47 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg