Angelica Wiik färglitografi
2015-08-29
324948
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, färglitografi, 27/290, ca 85X58 cm, oramad