Angelica Wiik färglitografi
2015-08-29
324946
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Resande", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 59x42 cm, oramad