Angelica Wiik färglitografi
2015-08-29
324945
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass" signerad Angelica Wiik, 160/250, färglitografi, ca 58x31 cm, oramad