Angelica Wiik färglitografi
2015-08-29
324944
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna", signerad Angelica Wiik, 57/190, färglitografi, ca 50x21,5 cm, oramad