Anders Palmér
2015-08-29
324903
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Pinjer, signerad Palmér, färglitografi, 43/190, 42x42 cm
Ej ramad