Mats Åkerman
2015-08-29
324892
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Frågan", signerad daterad Mats Åkerman 2013, 53/60, pigment print, 27x28 cm
Ej ramad