Urna porslin Kina fam. rose 18/1900-tal
2015-09-02
324836
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, famille rose, 18/1900-tal, dekor av tuppar, höjd 44 cm
smärre slitage