Bord med marmorskiva Louis XVI-stil
2015-08-28
324615
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD med marmorskiva, omkring 1900, Louis XVI stil, förgylld dekor, höjd 75, diameter 52 cm
Skador