Orientmatta antik
2015-08-31
324581
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, märkt 1905, 182x107 cm
Reducerade bårder, lagningar, jämnt slitage