Armlänstol 1900-talets första hälft
2015-08-31
324575
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARMLÄNSTOL, barockstil, träskuren dekor, klädsel med mytologiska motiv, höjd 112 cm
Slitage